Zanussi Servis

İstanbul

1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili Protherm Kombi Servisi

Uzun yıllardır İstanbul ilinde faaliyetlerini sürdüren İstanbul Protherm Servis isimli özel teknik servis, yılların vermiş olduğu deneyimle kombi alanında bakım, onarım, yedek parça, tamirat, yer değiştirme ve temizlik gibi hizmetleri sunan firma olarak bilinmektedir. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibiyle bakım için olan talebinize karşın kombinizin bakımları tüm detayları ile özenilerek yapılır.

Bakım esnasında parça değişimi yapılması gerekiyorsa değişim yapılmadan önce sizlere konu hakkında sorulur ve ardından sizlerin onayı doğrultusunda parça değişimi yapılır. Kombileriniz için kullanılacak tüm yedek parçalar birinci sınıf kalitede olmakla birlikte 1 yıl süreyle servis güvencesi tarafından garanti altındadır.

Onarım konusunda da hizmet veren profesyonel ve tecrübeli teknik servis ekibi, kombinizde yaşanan her türden arızayı en kaliteli hizmeti sunarak gidermektedir. Aynı şekilde onarım için parça değişimi gerekirse firmamız sizin onayınızla birinci sınıf kalitede yedek parçalarla değişim yapmaktadır. Aynı şekilde bu değişim sonucunda da yedek parçalarınız ve verilen hizmet 1 yıl süreyle servis güvencesi tarafından garanti altındadır.

Müşteri memnuniyetini kendine politika edinmiş olan firma her konuda daima müşterisinin yanındadır. En düzgün ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata siz değerli Protherm markasına ait kombi kullanıcılarına sağlayan Ümraniye Protherm Servis, şehirdeki piyasada oldukça fazla tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için ilgili numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan kadrosuyla servis, sizlere hizmet etmek için hazırdır.

WEB : https://www.servis-guven.com

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır4448848
    4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45