Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Ataşehir

Uzun yıllardır Ataşehir ve çevresinde hizmet veriyoruz. Servisimizin kalitesini de siz değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ve tekrar bizi tercih etmesiyle anlıyoruz. Fırın ve çamaşır makinesi üretimlerinden bu yana hemen hemen her evin olmazsa olmazlarından olmuşlardır. Bozulmaları herkes için bir kabus gibidir ve kimse bozulmalarını istemez.

Bu ürünleri alırken de günlerce hatta haftalarca araştırma yapar karşılaşırız. Bu uğraşa hiç gerek yok. Zannussi olarak sizlere kaliteli ürünü uygun fiyata sunuyoruz. Üretim aşamasında işin başındaki başarılı ve işinde profesyonelleşmiş mühendislerimizle birlikte en kaliteli parçaları kullanarak sizlere kaliteli ürün üretiyoruz. Ürünlerimiz ne kadar kaliteli olursa olsun sizler kullanımda dikkatsiz, özensiz olursanız arıza vermesi kaçınılmazdır.

Arıza durumlarında da çözümü çok da uzakta aramamak gerekli. Uzman ve işinde kendisini kanıtlamış teknik ekibimiz ve taktığımız her parçaya verdiğimiz 1 yıl geçerli garanti sayesinde aklınızda soru işareti kalmamasını sağlıyoruz. Pazar günleri hariç haftanın her günü Zanussi Servis Ataşehir olarak sizlerin bir telefon uzağınızdayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.


Firma Adı: Pratik Teknik
ADRES BİLGİSİ: Akdeniz cad .No:21/B Atakent Ataşehir, İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0216 344 17 57
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ: Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38

4 Yorum

 • Reply
  Ceren

  Çamaşır makinesi satın almak için arayışta olduğum dönemde çevremin tavsiyesi üzerine Zanussi markasında karar kıldım. Özellikle birbirinden iyi modellere sahip olduğundan dolayı açıkçası seçim yapmakta biraz zorlandım. Çamaşır makinesini satın aldıktan bir süre sonra, eski performansını aratacak duruma geldiğini fark ettim. Eski performansından neredeyse eser yok gibiydi. Bende bu duruma acil bir şekilde çözüm bulabilmek için tercihimi doğrudan Zanussi Servis Ataşehir adresinden yana kullandım. Servis bu performans düşüklüğünün neden kaynaklı olarak ortaya çıktığını hemen buldu. Ve sorunu kısa bir süre içinde çözerek cihazı bize yeniden teslim etmiş oldu. Cihaz yine eskisi gibi sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

 • Reply
  Sibel

  Bundan yaklaşık iki sene önce Zanussi marka buzdolabı satın almıştım. Son altı aya kadar buzdolabımı sorunsuz olarak kullanıyordum. Ancak, son altı ayla beraber buzdolabım, içerisinde bulunan gıdaları bozmaya başladı. Bu yüzden, vakit kaybetmeden Zanussi servis Ataşehir ile temas kurdum.
  Zanussi servis Ataşehir; evime gelerek sorunun maalesef beni hatalı buzdolabı yerleştirmemden kaynaklandığını söyledi. Gıdaları, buzdolabının yanlış kısımlarına yerleştirmişim. Bu yüzden, yanlış kısımlarda kalan gıdalar, kısa sürede bozulmuş. Bana hangi ürünü, buzdolabının hangi kısmına yerleştirmem konusunda tavsiye veren ve doğrusunu anlatan Zanussi servis çalışanlarına teşekkür ediyorum. Buzdolabımda herhangi bir motor sorunu olmadığı için çok memnunum. Zanussi sayesinde bu süreci kayıpsız atlattım!

 • Reply
  Ülkü

  Zanussi marka buzdolabımın kapağı açık olduğunda da kapalı olduğunda da içerisindeki ışığı yanmıyor. İlk önce ampulünün sıkıntılı olabileceğini düşünsem de soğutmasının da etkilenmeye başladığını fark edince daha fazla problem ilerlemeden Zanussi Ataşehir servisini arayıp randevu aldım. Yoğunluktan dolayı ertesi gün gelseler de problemi yerinde tespit edip hasarı hemen giderdiler.

 • Reply
  Deniz

  Zanussi markasını çok uzun yıllardır kullanıyorum ve hiçbir zaman beni yarı yolda bıraktığını görmedim. Özellikle en zorlu kirlerde bile düşündüğümden çok daha iyi bir yıkama yapıyor. Bu yüzden makinemi çok seviyorum. Makinemde bir arıza olduğu zamanda da çağırdığım Zanussi Servis Ataşehir şubesinin ekipleri bana çok yardımcı oluyorlar. Makinenin arızası çok basit olsa bile çok hızlı şekilde eve geliyorlar. Makinenin problemini çözerken de ne kadar fazla para alırız mantığıyla değil, nasıl daha ekonomik şekilde sorunu çözeriz diye müdahale ediyorlar. Yaklaşımları böyle olunca da sende hizmetlerinden memnun kalıyorsun ve her zaman onları tercih ediyorsun ve çevrene de onları öneriyorsun. Keşke her markanın her servis firması böyle olsa.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45