Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Beşiktaş

Fırın ve çamaşır makinesi kısaca beyaz eşya grubunun en önemli ürünlerinden ikisi. Bu iki ürün de hayatımızı kolaylaştırmada büyük bir yere sahip. Beyaz eşyaları alırken günlerce, haftalarca belki de aylarca araştırma yaparız. Biz Zanussi Servis olarak sizleri bu içinden çıkılmaz işe girmekten kurtarıyoruz. Beyaz eşyada aranan her şey yani kalite, uygun fiyat, kullanım ömrü.

Zanussi beyaz eşyalarında mevcut. Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünü verebilmek için her bir parçanın en kalitelisini kullanıyoruz. Üretimimizde kaliteden ödün vermiyor olsak da ürünlerin arıza vermesi kaçınılmaz olabiliyor.

Zanussi Servis Beşiktaş şubesi olarak sizlere hizmet vermek için buradayız. Bize yaptığınız bir aramayla en kısa sürede evinize geliyoruz ve arıza tespitini gerçekleştiriyoruz. Arızanın büyüklüğüne göre evinizde ya da teknik servisimizde tamirat işlemini gerçekleştiriyoruz. Biz tamirat sırasında taktığımız her parçaya ve işçiliğimize 1 yıl boyunca geçerli garanti veriyoruz. Beyaz eşyalarınızın tamir edildikten sonra eskisi gibi kalabilmesi için bizi tercih edebilirsiniz. Pazar günleri hariç her gün usta ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz.


Zanussi Electrolux Servis Beşiktaş: SERKAN KURTEZ
ADRES BİLGİSİ: Dikilitaş Yenidoğan Sok.No:8/C
ÇAĞRI MERKEZİ: 0 212 236 09 55
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ: Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38

8 Yorum

 • Reply
  Elif

  Bulaşık makinem çok gürültü yapıyor. İlk aldığımızda çok ses çıkarmıyordu ancak şimdi çok gürültü yapmaya başladı sesten yanında bile durulmuyor ne yapabiliriz

 • Reply
  Hatice N.

  Alana kadar daha önce adını hiç duymadığım ancak aldıktan sonra fazlasıyla memnun kaldığım ve birkaç yıldır sorunsuz şekilde kullandığım Zanussi markalı bulaşık makinem, kısa bir süre önce arızalandı. Bunun üzerine internette yaptığım araştırmalarda Zanussi Servis Beşiktaş merkezini buldum ve kendilerinden randevu aldım. Birkaç gün içerisinde gelecekler, umarım iyi bir servis hizmeti alabilirim.

 • Reply
  Bilal O.

  Bulaşık makinesi söz konusu olunca hem dünyaca ünlü markalar aklıma geliyordu. Üst komşum uygun fiyatı nedeni ile Zanussi almış. Kaç yıldır da memnun kalarak, kullandığını söyleyince bende bulaşık makinesini uygun olması sebebi ile Zanussi markalı aldım. Servis hizmetleri açısından çok iyi oldukları söyleniyor. Zanussi Servis Beşiktaş merkezine henüz işim düşmedi umarım da düşmez ama düştüğünde de iyi bir hizmet alacağımdan neredeyse emin gibiyim.

 • Reply
  Aslı

  Geçtiğimiz birkaç gün içerisinde bozulan çamaşır makinemin hikayesine hoşgeldiniz. Hikayesi diyorum çünkü oldukça uzun bir tamir sürecinden geçti. Hangi servise telefon edersem edeyim gelmemekte ısrar ettiler. Kendilerinden bedavaya iş yapmalarını istiyormuşum hissine kapıldım. Uzunca bir süre çamaşır makinem o şekilde bekledi. Fakat elbiselerimin tükenmeye başlamasıyla tekrar arayışa girdim. Öğrenci olduğum için gelirim ve bütçem kısıtlı. Arkadaşımın daha önce yaşadığı sıkıntıyı çözdüklerinden dolayı tavsiye üzerine Zanussi Servis Beşiktaş’a ders çıkışı uğrayıp durumu anlattım. Sağolsunlar hızlı bir şekilde benimle beraber eve dönüp inceleme yaptılar. Onbeş dakika sonra geleceklerini söyleyip gittiler ve malzemeler ile döndüler. Tüm tamir işlemi yarım saat sürdü. Kendilerine kucak dolusu sevgiler.

 • Reply
  Zuhal

  Beşiktaş’ta teknik servis hizmeti konusunda daha önce pek çok farklı markayı denemiş olmama rağmen Zanussi’ nin hizmetlerinden çok memnun kaldım. Tüm Zanussi markalı ürünler için günün her saatinde destek hizmetleri var. Zanussi Servis Beşiktaş firmasındaki tüm görevliler gerçekten işinin ehli uzman kişilerden oluşuyor. Çünkü kullandığım Zanussi çamaşır makinesine dair hangi sorun için arasam telefondan yönlendirmeleriyle benim hiç ödeme yapmadan sorunu çözmemi bile sağlayabiliyorlar. Benim yapamadığım işlemler için arıza kaydını oluşturarak, 1-2 saate kadar eve ekip gönderiyorlar. Gelen ekip personelleri gerçekten iş ahlakına uygun şekilde cihazımdaki sorunu tespit edip, çözüyorlar. Üstelik bunun içinde diğer markalardaki gibi yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmıyorum.

 • Reply
  Sevim

  Zanussi marka bulaşık makinemi uzun bir zaman boyunca severek kullandım. Özellikle sahip olduğu nitelikler bakımından tam olarak benim aradığım bir cihaz halindeydi. Bulaşık makinem ilerleyen dönemlerde bulaşıkları yeterince iyi bir şekilde temizlememeye başladı. Bu durum bizim için oldukça can sıkıcı bir sorun haline gelmeye başlamıştı. Bizde fazla zaman kaybetmeden doğrudan Zanussi Servis Beşiktaş adresine danıştık. Servis yapmış olduğu kısa bir incelemenin sonucunda sorunun neden kaynaklandığını hemen çözdü. Bize de ilk günkü veriminde bulaşık makinesini teslim ederek bu sorunu kökten çözmüş oldu. Her açıdan son derece beğendiğim bir servis süreci Zanussi Servis Beşiktaş sayesinde tamamlanmış oldu.

 • Reply
  Nergis

  Zanussi marka bulaşık makinesine sahibim. Makinemi, bundan tam bir yıl önce satın aldım. Geçtiğimiz aya kadar sorunsuz olarak kullanıyordum. Ancak, makinemin parlatma sorunu yaşadığını fark ettim. Buna ek olarak, buğulu bir yıkama yapıyor. Ben de bu sorunların çözülmesi adına Zanussi servis Beşiktaş ile iletişime geçtim.
  Zanussi servis Etiler çalışanları; evime gelerek bulaşık makinemdeki parlatıcı seviyesini kontrol etti. Parlatıcı seviyesinin yüksek olduğu belirlendi. Meğerse, parlatıcı, makinenin içerisine dökülmüş. Vakit kaybetmeden, bulaşık makinesinin içerisine dökülen parlatıcıyı temizlediler. Ayrıca, suların sertliğinden dolayı da böyle bir sorunun ortaya çıkabileceğini ifade ettiler. Sonuç olarak, bulaşık makinem, kısa süre içerisinde sorunsuz olarak çalışmaya devam etti.

 • Reply
  Saliha

  Son birkaç gündür Zanussi marka çamaşır makinem uzun program da yıkasam kısa programda da yıkasam çamaşırlarımı durulamıyor. Çamaşırlarım içerisinden neredeyse köpüklü olarak çıkıyor. Dün Zanussi Beşiktaş servisini aradığımda yoğunluktan ötürü geleceğini söylediler. En sonunda bugün akşam üstü gelerek sorunun neyden olduğunu saptayamadılar maalesef. Eğer çamaşır makinesi için hizmet almak istiyorsanız bu servis benden sınıfta kaldı.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45