Zanussi Servis

İstanbul

Fatih Electrolux Teknik Servis Merkezi

Electrolux imzası ile piyasada yer alan ürünler insanlara en iyi şekilde hizmet vermek için piyasada yerini alıyor. Eski yılların en ünlü markalarından bir tanesi olan Electrolux şimdilerde ise çizgisini değiştirerek piyasaya çıkmaya devam ediyor. Çağdaş ve modern çizgiler ile tasarlanmış olan ürünleri sayesinde insanların dikkatini çekiyor ancak tek çekici nokta bu değil… Kaliteli ve uzun ömürlü ev aletleri sloganı ile bu sektörde yerini alan marka uzun yıllardır sizlere hizmet etmeye devam ediyor.

Electrolux Servis Fatih
Electrolux Servis Fatih

Biz de İstanbul halkı için bu özel markanın özel servis hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Electrolux Servis Fatih firması olarak en iyi şekilde karşınıza çıkmak ve sıkıntısız bir hizmet sunmak için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

Electrolux markasına güvenenler firmamıza da güveniyor ve bu güven doğrultusunda İstanbul için hem güvenilir hem de kaliteli Electrolux Servis İstanbul hizmetlerini ayağınıza kadar getiriyoruz. Markanın bilinirliği bir dönem azaldı ancak yazının başında da belirttiğim gibi kısa sürede teknolojiyi yakalayarak çağa ayak uydurmayı başardı ve hızlı bir şekilde üretime yenilikçi bir şekilde devam etmeye başladı.

Electrolux beyaz eşyalarınızın her türlü sorununda yanınızda yer alıyoruz ve bu sayede en küçük sorunda sizlere çözümler üretiyor ve servis hizmetlerimiz ile destek veriyoruz. İstanbul’un her ilçesinde bizlere ulaşabilir ve ürünleriniz için gerekli olan bakım ya da onarım hizmetlerini kısa süre içerisinde alabilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır4448848
    4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45