Zanussi Servis

İstanbul

İstanbul Özel Teka Bulaşık Makinesi Servisi

İstanbul’da yaşıyor ve bulaşık makineniz bozulduysa internette TEKA Servis İstanbul araması yapabilirsiniz. Bulaşıkları ellerde yıkamak herhalde bir bayanın bıktığı ve hiç yapmak istemediği bir olaydır. Hasta olduğumuz zamanlarda veya evimizde misafirimizin olduğu anlarda bile bulaşık yıkama derdi yüzünden rahat bir nefes alıp misafirimizle zaman geçirememekten bir çok bayanımız şikayetçi olmaktadır. Teknolojinin son sürat gelişmesi nedeni ile bulaşık yıkama derdinden bayanlarımızı kurtarmak için bulaşık makinesi üretilip piyasaya sürülmüştür.

İlk zamanlarında istenilen ilgiyi görmemiştir. Bunun nedenlerinden birisi fiyatlarının halkımızın bütçesinin üzerinde olmasıdır. İmkanı olup alanlar ise bulaşık makinesi kaliteli olmadığından yıllarca şikayet etmektedirler. İşte TEKA beyaz eşya firması bu konuda her iki olaya da çözüm getirmiştir. Yani hem kaliteli hem de bütçeye uygun bulaşık makinelerini piyasaya sürerek bayanlarımıza rahat bir nefes aldırmıştır.

TEKA Servis İstanbul
TEKA Servis İstanbul

Mutlaka hiçbir bayan bulaşık makinesinin bozulupta eski günlerdeki gibi elle yıkama devrine dönmek istemez. Bunun içindir ki bozulan makinenin bir an önce tamir edilip tekrar size iade edilmesi gerekir. Yetkili servis bu durumla pek fazla ilgilenmediği için biz Özel Teka Servis İstanbul olarak size en hızlı ve en kaliteli şekilde bu hizmeti verebiliriz.

Makinenizin aksaklık gösteren kısmını hızlı bir şeklide onarıp sizi tekrar bu dertten kurtarmamızı istiyorsanız 444 7 856 numarası ile bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Biz TEKA özel servis İstanbul olarak ayrıca size sadece tamirde değil, değiştirdiğimiz yedek parçada verdiğimiz işçilik hizmetimizde 1 yıl garanti imkanı da sunmaktayız.

Website: https://www.hemen-servis.com

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır4448848
    4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45