Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Kağıthane

Uzun yıllar önce doğan ve ticari olarak marka değerleri kalite, teknoloji ve inovasyona dayanan Zanussi markası ve ürünleri güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınır. Uzun yıllara kökleri uzanan bir geçmişin ardından günümüzde Zanussi markası, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde müşterileri için çalışmaya devam etmektedir.

Zanussi markasının kökleri derinlere uzanan değerleri, dürüstlük, cömertlik ve özgünlüktür. Temel meselesi ve odağı müşteri memnuniyeti olan markamızın tüm teknik servisleri de aynı şekilde sizin için çalışıyor ve her zaman sizin tarafınızdadır. Dünya standartlarında kaliteli çözümler sunarak günlük problemlerinizi çözmenize yardımcı olan markamızın servislerinden birisi olan Zanussi Servis Kağıthane ekibi olarak çamaşır makineleriniz de dahil olmak üzere tüm elektronik eşyalarınızın tamirini yapar.

Uzman kadromuzla müşterilerden oldukça iyi dönüşler alan şubemiz her türlü bakım, arıza, montaj hizmeti vermektedir. Alanında uzman ve güler yüzlü ekipten oluşan teknik bir servisten destek almak isterseniz ve Kağıthane yakınlarında iseniz bir telefon kadar uzağınızdayız.


Kağıthane Zanussi Servisi
Servis Adresi: Ayışığı Sokağı 13-3
Çağlayan
34403 Kâğıthane/İstanbul
Servis Numarası: 0850 888 44 55
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Yorum

 • Reply
  Aytül

  Uzun zamandan beri severek kullandığımız çamaşır makinemiz son günlerde gürültülü çalışmaya başladı. Konu hakkında teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı sorunu Zanussi Servis Kağıthane adresine emanet ettik. Servis sorunun çözümünü çok kısa bir sürede sağlarken cihazı eski veriminde teslim etti. Ayrıca çamaşır makinesi kullanımına dair önemli tavsiyelerde bulundu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Reply
  Figen

  Evlenirken çok beğenerek aldığım ve 3 senedir de memnuniyetle kullandığım, Zanussi markasına ait fırınımda geçen hafta yaptığım hiçbir kek/börek kabarmadı ve içi çiğ kalarak ilk defa pişirme problemi yaşattı. Bunun üzerine tariften kaynaklandığını sanarken, Zanussi Servis Kağıthane ile iletişime geçtikten sonra gelen ekip fırın sıcaklığını ayarlayan termostatın arızalandığını söylediler. Parçayı götürüp 2 gün sonra tamir edilmiş getiren ekibi ve bu servisi herkese tavsiye ediyorum.

 • Reply
  Neval

  Son birkaç gündür Zanussi marka çamaşır makinem uzun program da yıkasam kısa programda da yıkasam çamaşırlarımı durulamıyor. Çamaşırlarım içerisinden neredeyse köpüklü olarak çıkıyor. Dün Zanussi Servis Kağıthane ekibini aradığımda yoğunluktan ötürü geleceğini söylediler. En sonunda bugün akşam üstü gelerek sorunun neyden olduğunu saptayarak problemimizi çözdüler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45