Zanussi Servis

İstanbul

Kombileriniz İçin Özel Buderus Servis Hizmeti

Özel Buderus servis hizmetlerinde aradığınız her şeyi firmamız sayesinde bulabilirsiniz ve firmamıza ulaşmak artık çok daha kolay çünkü bizler de internet teknolojisini en iyi şekilde kullanmaya başladık ve sizlere online olarak da hizmet sunmaya karar verdik. Online servis hizmetlerimiz çok yakında sizlere ücretsiz olarak sunulacaktır ve bu sayede teknikerlerimizle görüşme yaparak ürünlerinizin sorununu daha net bir şekilde anlatabileceksiniz.

Şimdilik servis talep formunu sizlere sunuyoruz ve bu form ile çağrı merkezi ekiplerimize ulaşamadığınız anda firmamız ile iletişime geçebiliyorsunuz. Buderus marka ürünlere sahipseniz bizleri her gün arayabilir ve dilediğiniz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bakım, onarım ve montaj hizmetleri için numaralarımız yıllardır olduğu gibi aynı ve bu numara sayesinde teknik destek hizmeti de sizlere ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

444 7 856 ile çağrı merkezi ekiplerimize ulaşarak gerekli bilgileri bırakabilir ve koltuğunuza yaslanarak ekiplerimizi beklemeye koyulabilirsiniz.

Özel Buderus Servis İstanbul firması İstanbul’da hizmet veriyor ve ilçeler için de en iyi şekilde kaliteyi ayaklarınıza kadar getiren firmamız sayesinde Buderus marka ürünleriniz çok daha verimli hale geliyor. Performans testlerini yapıyoruz ve bu testlere bağlı olarak ürünlerin neye ihtiyacı olduğunu sizlere söylüyoruz eğer onay verirseniz işlemler yapılıyor.

Sizden onay almadan hiçbir şekilde servis hizmetlerine başlamıyoruz ve çalışanlarımızın temizlik konusunda hassas olmasına da dikkat ediyoruz, bu yüzden evinize galoş giymeden giren çalışanlarımız için bizleri uyarabilir ve haberdar olmamızı sağlayabilirsiniz.

WEB: https://www.buderus-servis.org

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır4448848
    4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45