Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Sultanbeyli

Gelişen teknoloji ile birlikte insanların günlük yaşamını kolaylaştıran birçok elektronik eşya üretilmiştir. Fırın ve çamaşır makinesi de bunlardan birisidir. Her elektronik eşyada olduğu gibi fırın ve çamaşır makinelerinde de zaman zaman kullanıcı kaynaklı veya başka bir nedenden dolayı sorunlar yaşanabilmektedir.

Zanussi markasına ait fırın ve çamaşır makinelerinde bir sorun yaşandığında akla hemen Zanussi Servis Sultanbeyli gelir. Serviste görevli personellerimizin hepsi alanında uzmanlaşmış işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Firmamız siz değerli müşterilerimize yalnızca onarım değil bakım ve montaj alanında da hizmet verilmektedir.

Verilmekte olan teknik servis hizmetlerinde onarım sırasında kullanılan tüm parçalar orijinal olup bir yıl garantisi mevcuttur. Ücretlendirme konusunda da düşük fiyat politikası uygulayan firmamız müşterinin cebini de düşündüğünü gösterir. Firmanızın hedefi problemleri en kısa sürede gidermek ve müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Sizin de Zanussi markasına ait fırın veya çamaşır makinenizde herhangi bir teknik servis desteğine ihtiyaç varsa gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır.


Sultanbeyli Zanussi Servisi
Servis Adresi: İkisu Çk. 2
Mehmet Akif
34920 Sultanbeyli/İstanbul
Servis Numarası: 0216 621 42 11
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Yorum

 • Reply
  Eslem

  Uzun zamandan beri severek kullandığımız Zanussi marka buzdolabı son zamanlarda buzlanma yapmaya başlamıştı. Bizde bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için konuyu Zanussi Servis Sultanbeyli noktasına danışmayı tercih ettik. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek konunun hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağladı.

 • Reply
  Melike

  Fırın bu aralar ne yemek yapsam derdinden beni kurtaran en önemli beyaz eşyalardan birisi. Ayrıca evde kaldığım sürece de can sıkıntımı fırında bir şeyler yaparak geçiriyordum. Geçen hafta Zanussi markasına ait fırınımın düğme kısmı bozuldu ve çalışmayınca ben de Zanussi Servis Sultanbeyli ile iletişime geçerek durumumu bildirmem üzerine gelen ekip düğme değişimi sağlayarak problemi çözdüler.

 • Reply
  Musa

  Öğrenci evinde kalmamız sebebiyle beyaz eşyalarımızın bozulması bizim için hayati önem taşıyor. Geçen gün ev arkadaşım Zanussi marka çamaşır makinemizi çalıştırırken kapağı kitlenmiş ve naptıysak geri açamadık. İnternette uygun fiyatlı teknik servis ararken Zanussi Servis Sultanbeyli şubesini bulduk ve gerçekten de öğrenci dostu olup uygun fiyat ve güleryüz hizmeti ile problemimizi hallettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45