Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Üsküdar

Mutfak, sadece yemek yapılan bir yerden fazlasıdır. Mutfak özellikle ev hanımlarının günin nerede ise çoğunu geçirdiği ve onlar için en önemli ev eşyalarının olduğu kısımdır. Mutlu ailelerin ve özellikle ev hanımlarının gününün büyük çoğunluğu burada geçer. Bu sebep ile mutfaktaki herhangi bir elektronik eşyanın bozulması ev hanımlarının kabusu olabilir.

Zanussi markasına ait arızalarınızı çözümleyen çok fazla sayıda teknik servis bulunur. Tüm servisler gibi Zanussi Servis Üsküdar olarak başta arızalarınız olmak üzere, tüm teknik konular, montaj, bakım gibi hizmetlerinizi profesyonelce çözümlüyoruz. Üsküdar çevresinde teknik konuda uzman, güler yüzlü, profesyonel bir ekipten destek almak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.

Ekip olarak, her gün ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve mutfakta yeni olanaklar ortaya koyarak size yardımcı olacak yeni çözümler meydana getirmek için çalışıyoruz. Ankastre fırınlarınız hakkında merak ettiğiniz ve ücretler hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerine ulaşarak bilgi alabilir merakınızı giderebilir ve bize ulaşabilirsiniz.


Üsküdar Zanussi Servisi
Servis Adresi: Haşacı Raif Sk. 20-28
İcadiye
34674 Üsküdar/İstanbul
Servis Numarası: 0216 473 11 52
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Yorum

 • Reply
  Buse

  Zanussi marka bulaşık makinemiz son zamanlarda performans anlamında sorunlara sahipti. Çalışırken çok ses çıkarması bizim için sorun haline gelmeye başladığından dolayı konuyu Zanussi Servis Üsküdar adresine danıştık. Servis kısa incelemenin sonucunda durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Servisin hızı gerçekten takdire şayan durumdaydı.

 • Reply
  Melis

  Uzun zamandır kullandığım Zanussi markasına ait fırınıma bu aralar evde çok fazla yüklenmiş olacağım ki hiç bu zamana kadar problem çıkarmamış olmasına rağmen ısıtma gücünde problem yaşamaya başladım. Servis bulma zorluğundan dolayı biraz uzun araştırmalar sonucu bulduğum Zanussi Servis Üsküdar şubesine durumumu bildirdiğim halde 3 gün geçmesine rağmen hala gelmediler. Daha baştan kaybeden bu servisi kimseye önermiyorum.

 • Reply
  Deniz

  Zanussi marka bulaşık makinem son birkaç gündür koyduğum eşyaları yıkarken çizmeye başladı. İnternette baktığım zaman bu sorunu yaşayanların çoğunun farklı sebepten olduğunu gördüm. Yapılması gerekenleri yapmama rağmen yine aynı sonucu aldım ve Zanussi Servis Üsküdar ekibini aradım. Ekip gün içinde gelip sorunumu hızlıca halletti.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45