Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Büyükçekmece

Firma Adı: İsmail Hakkı Bildik
ADRES BİLGİSİ: Dizdariye mah.Vatan Cad.No:8-10 Büyükçekmece, İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 881 12 62
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ: Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38

4 Yorum

 • Reply
  Fadime

  Buzdolabı alacağım zaman özellikle konu hakkında son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkardığını duyduğum Zanussi markasını tercih ettim. Bu markaya aynı zamanda çevremde de yoğun bir ilgi vardı. Satın almış olduğum buzdolabı ilk zamanlarda sorunsuz bir şekilde çalışırken daha sonraki dönemde soğutma konusunda başarısız olduğunu gördüm. Özelikle bu durum bizi oldukça kötü bir şekilde etkiliyordu. Bende sorundan bir an önce kurtulmak ve cihazı daha sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam etmek için doğrudan Zanussi servis Büyükçekmece adresini tercih ettim. Servis sorunun ne olduğunu hemen çözerek tamirini gerçekleştirdi. Ve bize oldukça kısa bir zaman aralığı içinde buzdolabını teslim etmiş oldu.

 • Reply
  Muhterem

  Zanussi marka buzdolabımın motorunun bozulmasından dolayı kısa bir süre önce Zanussi servis Büyükçekmece ile temas kurdum. Sorunun ne olduğunu anlamak adına Zanussi servis Büyükçekmece çalışanları evime geldi.
  İstediğimiz saatte gelmelerinden dolayı onlara çok teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra, piyasaya kıyasla oldukça uygun bir motor değişim ücreti aldılar. Başka firmaların servislerinin bin TL istediği bu ortamda Zanussi’nin bu kadar düşük ücret talep etmesi; bizim adımıza bir şans! Motorunun değişmesinin ardından iki gün bekledik. Ancak, dolapta ışık olmasına rağmen herhangi bir soğutma işlemi gerçekleşmedi. Bunun üzerine, tekrar Zanussi servis ile iletişime geçtik. Tekrar evimize gelerek sorunu kısa zamanda çözdüler. Gerçek bir alkışı hak ediyorlar!

 • Reply
  Tansu

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Zanussi marka buzdolabımdan son birkaç gündür koku geliyor kapağını açtığım zaman. İlk başlarda bozulmuş yemek ya da yiyecek olabileceğinden şüphelenip üstünde durmadım ama bugün tüm buzdolabını temizledikten sonra hala koku gelmeye devam ediyordu ve Zanussi Büyükçekmece servisini arayıp çağırdıktan sonra ekip problemi gidererek buzdolabının koku problemine son verdiler.

 • Reply
  Pınar

  Zanussi markasını son yıllarda çok fazla duymaya başladım. Çevremde de çok sık Zanussi’ nin çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi cihazları kullanılıyor. Kullanan herkes çok memnun kaldığını söylüyor. Özellikle de Büyükçekmece Zanussi Servis merkezinin hizmetlerinin çok hızlı olduğundan bahsediyor ve makinenin her sorunu için tüketici odaklı yaklaşımlarının olduğunu söylüyorlar. Bu yüzden bende Zanussi markasına geçiş yapmayı düşünüyorum. Özellikle cihazlarından çok memnun olsam da şimdi kullandığım makinenin servisinden memnun olmadığımdan ve artık miladını doldurduğundan Zanussi markasını kullanmaya başlayacağım. Umarım bende herkes gibi servis hizmeti konusunda çok şanslı olurum da diğer markalarda yaşadığım sorunları bu markada yaşamak zorunda kalmam.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45