Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Tuzla

Günlük yaşamımızı kolaylaştırmak için kullanılan eşyalar günden güne elektronik ürünlere dönmeye başladı. Gelişen teknolojiyle birlikte hepsi akıllı diye tabir edilen cihazlar haline geldi. Bu sayede kullanıcı dijital kontrol panelleri sayesinde cihazdan istediği işlemi programlayıp başka işleriyle ilgilenebiliyor. Ancak bu eşyalar zaman zaman bazen kullanıcı kaynaklı bazen de başka nedenlerden dolayı arızalanabiliyor.

Bu da kullanıcı için hızlı ve güvenilir bir teknik servis ihtiyacı doğuruyor. Tam da bu noktada Zanussi Servis Tuzla olarak siz değerli müşterilerimize ait Zanussi marka fırın ve çamaşır makinelerinizde bakım, onarım ve montaj işlerinde en hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet veriyoruz. Firmamız gelişen teknoloji ile yenilikçi, eğitimli teknisyenler ve tam donanımlı teknolojik servis araçlarımızla Tuzla ve çevresinde kullanımlardan dolayı veya dış etkenlerden oluşan, parça ömrü kaynaklı arızalarınız için tamir bakım onarım hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir servis anlayışı ile siz değerli tüketicilerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmaktayız. Sadece hizmet öncesi değil hizmet sonrasında da siz değerli müşterilerimize teknik desteği kesmiyor, hizmet sonrasında vermiş olduğumuz hizmete bir yıl süreyle garanti veriyoruz. Sizin de Zanussi markasına ait fırın veya çamaşır makinenizle ilgili herhangi bir teknik desteğe ihtiyacınız var ise bizlerle irtibata geçebilirsiniz.


Tuzla Zanussi Servisi
Servis Adresi: Berkant Sk. 19-5
Aydıntepe
34947 Tuzla/İstanbul
Servis Numarası: 0216 621 42 11

3 Yorum

 • Reply
  Sultan

  Zanussi marka bulaşık makinemiz son zamanlarda gürültülü çalışıyordu. Bizde bu soruna çare aramak için Zanussi Servis Tuzla adresini tercih ettik. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirtti. Konuyu uzman ekibi sayesinde çok kısa bir sürede çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Reply
  Mert

  Öğrenci evinde kalmamız ve bu aralar ailemizin yanınıza da gidemememiz sebebei ile beyaz eşyalarımızın bozulması maddi olarak bizim için hayati önem taşıyor. Geçen gün ev arkadaşım Zanussi marka çamaşır makinemizi çalıştırdıktan sonra kapak kısmı kitlenmiş ve naptıysak geri açamadık. İnternette uygun fiyatlı teknik servis ararken Zanussi Servis Tuzla ekibinin numarasını bulduk ve gerçekten de öğrenci dostu olup uygun fiyat ve güleryüz hizmeti ile problemimizi hallettiler.

 • Reply
  Vahide

  3 gündür Zanussi marka bulaşık makinem cok fazla deterjan koymama rağmen koku yapıyor ve oluşan koku asla geçmiyor. Tabak çatalları kaç kere yıkadıysam da koku bir türlü geçmedi. Zanussi Servis Tuzla şubesini arayarak durumu bildirdim ve gün içerisinde gelip yerinde hatanın sebebini filtrenin tıkanması olarak belirleyip hemen makineyi tamir ettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45