Zanussi Servis

İstanbul

Profilo Marka Cihazlarınız İçin Özel Profilo Servis 7/24 Hizmetinizde!

Satın almış olduğunuz Profilo ürünlerinizde meydana gelen arıza durumunda tamir ve onarım işlerinizde veya ürüne bakım yaptırmak istediğiniz zaman sizlere gerekli hizmeti sağlayan özel bir servis şirketiyiz. Özel Profilo Servis İstanbul’un amacı sizlere güvenilir, tecrübeli ve eğitim almış çalışanlarımızla birlikte kaliteli hizmet vermektir.

Özellikle elektronik ürünlerin bakımını sürekli yaptırmak gerekmektedir. Çünkü bakımı yapılmayan ürünlerden beklenilen performans alınamayacağı gibi ürünün kullanım ömrünü de kısaltabilir. Aynı zamanda ürüne gerekli bakım yapılmadığı zaman ürün daha fazla enerji harcar ve ürünün verimliliği düşer. Bu durum faturalarınızın daha kabarık gelmesine bile neden olabilir. Herhangi bir Profilo ürününde meydana gelen arızalanma durumunda ise doğru tespit yapılarak arıza giderilmesi önem arz etmektedir. Ürüne yapılan eksik tespit yanlış müdahale ile sonuçlanacağı için ürününüzün işlevselliği kaybolabilir. Ayrıca tespit doğru yapılsa bile yanlış müdahale olursa aynı şekilde ürün de yine bozulma yaşanabilir.

Profilo Servis İstanbul
Profilo Servis İstanbul

Elektronik veya beyaz eşya ürünlerinizde herhangi bir sorun yaşandığında canınıza riske atmamak için ürününüzü işini iyi yapan servis şirketine emanet etmelisiniz. Özel servis firması olarak, sertifikalı yani eğitimini almış kişilerle çalışarak karşılaşılacak risklerin de önüne geçmiş oluyoruz. Ürünlerin tamir, onarım ve bakım işlerinde doğru tespitlerle ve doğru müdahaleler ile ürününüzü aldığınız ilk halinde kalmasını sağlıyoruz.

Ayrıca tecrübeli çalışanlarımız, üründe meydana gelen arızanın ne gibi etkenlerden meydana gelebileceğini ve nasıl önlem alınabileceği konusunda müşterilerini de doğru şekilde yönlendirmekte ve bilgilendirmektedir. Servisimizi özel kılan bir noktada teknolojiyi yakından takip ediyor olmamızdır. Günümüzde ürünler son teknoloji ile üretilmekte ve ürünün yapısının karmaşıklığı da gün geçtikçe artmaktadır.

Özel Profilo Servis kapsamında yaptığımız ve yapacağımız tüm işlemlerimizde sizlere kalitemizi gösterebilmek için 1 yıl boyunca parça ve işçilik garantisiyle sunuyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim için önemlidir.

WEB: https://www.profilo-servis.com

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Servis Çağır
    4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45