Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Sarıyer

Evin kalbi olan banyo ve mutfak, ev hanımlarının da bol bol zaman geçirdiği kısımlardan birisidir. Zanussi markası da mutfağının ruhu olacak aletleri tasarlar. Çünkü evi hayatın bir kısmı olarak gören ve hayatımızın en güzel anlarından bazılarının gerçekleştiği yerlerden birisi olarak gören marka, Zanussi markası için evin herhangi bir yerinden daha fazlasıdır.

Tam da bu sebepten dolayı, mutfak için çözümler ve gerçek yenilikler sunan aletler, yaşam tarzınıza uygun ve evinizle uyumlu çözümler tasarlıyor ve üreten marka olarak oldukça da güvenilirdir. Çamaşır makineleri evin vazgeçilmez eşyalarından birisidir ve ev hanımlarının kurtarıcısı olarak bilinirler. Bu sebep ile çamaşır makineniz olmak üzere elektronik eşyalarınızın herhangi bir arızası durumunda Zanussi Servis Sarıyer olarak uzman kadromuz, her gün kendisini daha da geliştirmeye açık ekibimiz ile birlikte sizlerden gelen arıza bildirimlerini profesyonelce gidermek için hizmetinizdeyiz.

İlgili iletişim numarasından bizlere ulaşıp müşteri hizmetlerine her türlü arıza, bakım, onarım ile alakalı probleminizi ya da sorunuzu aktarabilirsiniz. Sarıyer ve çevresinde teknik servis arıyorsanız bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi ve hatırlamanızı isteriz.


Sarıyer Zanussi Servisi
Servis Adresi: Kahramanlar Sk. 19-7
Poligon
34460 Sarıyer/İstanbul
Servis Numarası: 0850 888 44 55
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Yorum

 • Reply
  Melek

  Uzun zamandan beri kullanmaya devam ettiğimiz Zanussi marka bulaşık makinesi son zamanlarda performans anlamında eskiyi aratmaya başlamıştı. Bariz bir şekilde cihazda performans sorunları olunca konuyu hemen Zanussi Servis Sarıyer adresine danışmayı tercih ettik. Servis basit arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek konunun çözüme kavuşturulmasını sağladı.

 • Reply
  Merve

  Çeyizimi dizerken alıp evime kurdurduğum Zanussi markasına ait fırınımın, evlendikten hemen 1 ay sonra paslanmaz kısımların paslandığını fark ettim. Bununla alakalı Zanussi Servis Sarıyer ile iletişime geçerek problemimi anlattım. Gün içerisinde problemi incelemeye gelen ekip bunun garanti kapsamı dahilinde bile yapılamayacağını söyleyip hiçbir alternatif önermeden gittiler, bu servisi asla önermiyorum.

 • Reply
  Deniz

  Evimde kullandığım Zanussi marka çamaşır makinemin deterjan koyduğum haznesinde uzun zamandır deterjan ve yumuşatıcı birikiyor ve çamaşırlar yıkanmamış ve lekeli gibi çıkıyor. Hangi servisi çağırdıysam sorunun sebebini bulamayarak geri döndüler. En sonunda ulaştığım Zanussi Servis Sarıyer ekibi gelip hatanın sebebini tespit etti ve makinenin giderini temizleyerek problemi profesyonelce çözdüler.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45