Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Bahçelievler

Zanussi Electrolux Servis Bahçelievler: MEHMET CANPOLAT
ADRES BİLGİSİ: Bakırköy cad. Cumhuriyet mah.Sönmez sok. No:16/
ÇAĞRI MERKEZİ: 0 212 553 75 77
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ: Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38

6 Yorum

 • Reply
  Gökhan

  Çamaşır makinemiz çocukların ulaşabileceği alanda olduğu için sürekli olarak bozulma riski ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durumdan kurtulmanın bir çözümünü arıyorum. Yardım lütfen.

 • Reply
  Murat Ertürk

  Çamaşır makinem çok sarsıntılı çalışmaya başlamıştı öyle ki üzerine koyduğum oda parfümü düştü bir çözüm bulamazlar sandım ama gelip hemen çözdünüz çok sağolun.

 • Reply
  Hatice

  Dün akşam çamaşır makinesi yıkama yaparken aniden durdu. Programını tekrar tekrar başlatmayı denediysem de su almaya başlayıp, hemen duruyor. Bir türlü yıkama aşamasına geçmiyor. Daha önce böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamıştım ve ne yapmam gerektiği konusunda biraz endişeliyim. Çünkü servisler hakkında ya kötü hizmet şikayeti var ya da çok pahalı olduğu şikayeti. Bende Bahçelievler ilçesinde oturuyorum. En uygun fiyatlı şekilde Zanussi çamaşır makinemdeki bu sorunu nasıl çözebileceğim konusunda tavsiyede bulunabilecek var mı? Özellikle de Zanussi Servis Bahçelievler firmasının hizmetlerinin nasıl olduğunu bilen var mı? Eğer daha önce başvurmuş olanlar varsa yoruma yanıt verebilir mi?

 • Reply
  Aslıhan

  Zanussi marka buzdolabımı aldıktan bir süre sonra eskisi gibi iyi bir şekilde soğutmadığını fark ettim. Bu durum bizim için çok büyük bir sıkıntı oluyordu. Teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı sorunun neden dolayı karşımıza çıktığını öğrenmek için doğrudan Zanussi servis Bahçelievler adresine danıştık. Servis ufak bir arızadan kaynaklı olarak bu tarz bir sıkıntının çıktığını belirtti. Kısa bir süre içinde sorunun çözümünü sağlayarak buzdolabını bize yeniden teslim etti. Herhangi bir zaman kaybına uğratmadan arızayı çok kısa süre içinde çözdüler. Buzdolabından en iyi şekilde nasıl verim alınacağını da uzun uzun anlattılar. Bu adımları uyguladıktan sonra herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadık.

 • Reply
  Melike

  Eşimin emeklilik ikramiyesi sayesinde çamaşır makinemizi yeniledik. Zanussi marka çamaşır makinesi satın aldık. İlk aylarda herhangi bir sorun yaşanmayan makinemizde bir süre sonra titreşim problemlerinin meydana geldiğini fark ettik. Bunun üzerine, oğlum, Zanussi servis Bahçelievler numarasını aradı. Zanussi servis Şirinevler hizmeti de veren firmanız sayesinde sorunumuz kısa zamanda çözüldü.
  Makinenin titreşim sorunu; çamaşır makinesinin ayaklarının ayarlanmamasından kaynaklanıyormuş. Bu durum maalesef bizim hatamız! Ancak, servis çalışanları, çamaşır makinesinin ayaklarını olması gerektiği gibi düzenledi. Bu sayede, çamaşır makinemiz, herhangi bir titreşim olmadan çalışmaya devam etti. Para teklif etmemize rağmen almayan servis çalışanlarına teşekkürler! Başka servis olsa daha fazla para bile isterdi!

 • Reply
  Ayşen

  3 gündür Zanussi marka bulaşık makinem cok fazla deterjan koymama rağmen koku yapıyor ve oluşan koku asla geçmiyor. Tabak çatalları kaç kere yıkadıysam da koku bir türlü geçmedi. Zanussi Bahçelievler servisini arayarak durumu bildirdim ve gün içerisinde gelip yerinde hatanın sebebini filtrenin tıkanması olarak belirleyip hemen makineyi tamir ettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45