Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Bakırköy

Fırın ve çamaşır makinesi herkesin hayatında önemli bir yere sahiptir. İki farklı alanda kullanılan bu ürünler beyaz eşya adı altında birleşirler. Beyaz eşyaları alırken günlerce hatta haftalarca araştırma yaparız. Fiyatıyla performansının orantılı olması, kullanım ömrü, kullanıcı yorumları derken iş içinden çıkılmaz bir noktaya gelir.

Biz Zanussi Servis olarak sizleri bu yükten kurtarıyoruz. Beyaz eşyada aranan her özellik, kalite ve uygun fiyat Zanussi beyaz eşyalarında. Üretimimiz boyunca her şeyin en kalitelisini kullanarak siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri vermek için çalışıyoruz. Biz üretimimizde kaliteden ödün vermesek de arıza durumları bazen kaçınılmaz olabiliyor. Yanlış kullanımdan kaynaklı oluşabilecek her türlü arızada çözüm uzağınızda değil.

Zanussi Servis Bakırköy şubesi olarak sizlere hizmet vermek için can atıyoruz. Öncelikle arıza tespiti için bir telefonunuzla evinize geliyoruz. Arıza evde tamiratını yapabileceğimiz durumdaysa en hızlı şekilde gözlerinizin önünde tamiratı gerçekleştiriyoruz. Değilse de evinizden aldığımız ürünü teknik servisimizde tamir edip en kısa sürede evinize teslim ediyoruz. Ürünlerimizdeki kaliteyi teknik servisimizde de görebileceğinize şüpheniz olmasın.


Zanussi Electrolux Servis Bakırköy: YAP YAP ELEKTRİK ELEKTRONİK
ADRES BİLGİSİ: İNCİRLİ CAD.İHSAN KALMAZ SK.NO:5
ÇAĞRI MERKEZİ: 0 212 542 97 37
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ: Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38

8 Yorum

 • Reply
  Ayça Doğruyol

  Annem bulaşık makinesinin artık bulaşıklarını yıkamadığını söyleyip duruyordu bulaşıkları çıkarıp tekrar yıkamak zorunda kalıyordu birkaç anlayan akrabaya göstermiş makineyi değiştirin falan demişler servisin numarasını internetten buldum hemen çağırdım sağolsunlar problemimizi çözdüler annemi de masraftan kurtardılar.:)

 • Reply
  Tuğçe T.

  Uzun süredir sorunsuz şekilde kullandığım ve garanti süresi sona eren Zanussi ZDI16010XA ankastre bulaşık makinemin sıcaklık ve süreyi otomatik ayarlayan Automatic programında yıkama yapmıyor. Zanussi Servis Bakırköy merkezi, ben bu sorunu ekonomik bir şekilde çözebilir miyim ya da bu sorun dolayısı ile yeni bir bulaşık makinesi mi almak zorunda kalacağım?

 • Reply
  Meriç J.

  Daha önce hiçbir ürününü kullanmadığım ve çevremde de kullanan bulunmadığı için alırken fazlasıyla endişelensem de son yıllarda Türkiye’ deki çamaşır makinesi fiyatlarını göz önünde bulundurunca hem performans hem de maliyet açısından gerçekten ekonomik olması nedeniyle almıştım. Yıllardır da sorunsuz şekilde kullanıyorum ki arızalandığında da Bakırköy Zanussi Servis merkezine başvuruyorum, aynı günde gelip sorunu çözüp gidiyorlar.

 • Reply
  Zanussi Servis Bakırköy 365 Gün Sizinle

  […] Zanussi Servis Bakırköy olarak, ilçe içerisinde bulaşık makinesi tamirine ihtiyaç duyan bütün müşterilerimizi ziyaret ediyor ve makinede meydana gelen arızanın sebbeini belirliyoruz. Ücret ve yapılacak işlemler konusunda müşteri ile mutabık kalındığında, tamir işlemine başlıyor ve hızlı şekilde teslim sağlıyoruz. Ücretlendirmemiz, bütçenizi yormayacak şekilde seyretmekle beraber, cihazda meydana gelen sorunun niteliğne göre de değişiklik gösterebilmektedir. Siz de Zanussi servis olarak faaliyet gösteren firmamızı arayarak ücretlendirme konusunda bilgi alabilir, tamir talebinde bulunabilirsiniz. […]

 • Reply
  Semra

  Zanussi markası çok fazla bilindik bir marka olmasa da pek çok popüler markadan çok daha iyi ürünleri olduğuna eminim. Çünkü hem bulaşık makinesini hem de çamaşır makinesini kullanıyorum. Her iki cihazda çok başarılı olduğu gibi iki ürün içinde aldığım hizmet gerçekten çok kaliteli. Herhangi bir sorun yaşadığım zaman sadece bilgi almak için bile Zanussi Servis Bakırköy merkezini arayabiliyorum. Telefondaki personeller hemen yardımcı oldukları gibi benim yapabileceğim bir müdahale bulunmuyorsa hemen ekipleri eve yönlendiriyorlar. Bu sayede uzun süre arızalı şekilde kalması gibi bir durum olmadan ürünleri kullanmaya devam ediyorum. Bakırköy’ de çamaşır veya bulaşık makinesi almak istiyorsanız mutlaka Zanussi’yi tercih etmenizi öneririm.

 • Reply
  Sena

  Yeni bir buzdolabı almaya karar verdiğimizde konuda bir hayli usta olduğu söylenen Zanussi markasında karar kıldık. Özellikle bizim bütçemize uygun olarak pek çok modele sahipti. Satın almış olduğumuz buzdolabı ilk dönemlerde memnun edici bir düzende çalışırken, zamanla performans bakımından bazı sorunlar doğurduğunu gördük. Uzunca bir süre araştırmalarımıza rağmen sorunun neden olduğunu bir türlü çözemedik. Bizde doğrudan Zanussi servis Bakırköy adresine danışmaya karar verdik. Servis yapmış olduğu kısa inceleme sonrası sorunun neden kaynaklandığını hemen buldu. Sorunun kısa bir süre içinde çözümünü sağlayarak buzdolabını bize yeniden teslim etti. Şimdilerde sorunsuz bir şekilde buzdolabını kullanmaya devam ediyoruz ve cihazda sorun bulunmuyor.

 • Reply
  Kadriye

  En baştan şunu söylemem gerekiyor: Zanussi marka çamaşır makine sahibi olmak bir ayrıcalıktır! Bunu almış olduğum kaliteli servis hizmeti sonrasında bir kere daha anlamış bulunmaktayım. Bundan yaklaşık bir ay önce çamaşır makinemin suyu boşaltmadığından şikayet ederek Zanussi servis Bakırköy çalışanları ile temas kurdum. Ataköy sakini olarak Zanussi servis Ataköy hizmeti sunduklarını da söyleyerek beni ekstra memnun ettiler.
  Zanussi servis çalışanları; evime gelip ilk olarak pompa filtresinin tıkalı olup olmadığını kontrol etti. Tıkanıklık tespit ettikleri için pompa filtresini temizlediler. Söz konusu işlemi, makine garanti kapsamında olduğu için herhangi bir ücret almadan yaptılar. Bu konuda, Zanussi servis çalışanlarına gerçekten çok teşekkür ediyorum!

 • Reply
  Dila

  Bir cafenin mutfak görevlisi olarak çalışıyorum. Çok fazla bulaşık makinesi kullandığımız için bulaşık makinesinin herhangi bir arızasında 2-3 kişilik çalışmak zorunda kalıyoruz. Bugün en yoğun saatlerden hemen önce kullanmakta olduğumuz Zanussi marka bulaşık makinesi AL6 alarmı verdi ve ışığı sürekli yanıp söndü. Çalışanlar olarak hemen paniğe kapılıp Zanussi Bakırköy servisini aradık. Hemen gelip arızayı giderin tıkanması ve hortumun ezilmesi olarak belirleyip giderdiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45