Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Bostancı

Firma Adı:Zanussi Bostancı Servisi
ADRES BİLGİSİ:Bostancı, Kitapçı Mehmet Süleyman Sk. No:10, 34744 Kadıköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 995 08 91
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ:Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38

4 Yorum

 • Reply
  Elvan

  Zanussi markası özellikle çevrem tarafından çok fazla beğenilen markalardan biriydi. Yeni buzdolabı almaya karar verdiğimizde çevremizin tepkilerini ciddiye alarak bu markayı tercih etmeye karar verdik. Satın almış olduğumuz buzdolabı ilk dönemlerde performans anlamında memnun edici bir yapıya sahipti. Ancak ilerleyen dönemlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde performansının kötüye gittiğini fark ettik. Evimiz için son derece önemli bir yere sahip olan buzdolabının farklı sorunlar oluşturmaması için soluğu doğrudan Zanussi servis Bostancı adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa bir inceleme sonrasında durumun neden kaynaklı olduğunu hemen çözdü. Ve bize kısa bir süre içinde buzdolabını ilk günkü veriminde yeniden teslim etmiş oldu.

 • Reply
  İlknur

  Zanussi marka bir bulaşık makinem var. Ancak, bu makine, bir süredir beni ciddi anlamda zorluyor! Bulaşık makinem deterjan almıyor. Ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Ben de çareyi Zanussi servis Bostancı ile iletişime geçmekte buldum.
  Zanussi servis Bostancı çalışanları evime gelerek makinenin içerisindeki hacimli ürünlerin bilhassa tabakların deterjan bölme kısmını engelleyip engellemediğini kontrol etti. Sonuç olarak, gerçekten de böyle bir durum söz konusuymuş. Ayrıca, düşük sıcaklıklardaki parlatıcı seviyesine dikkat etmediğim için böyle bir sorun meydana gelmiş. Sorunlar, biraz da benim hatamdan kaynaklanmasına rağmen Zanussi servis çalışanları, olaya çok duyarlı yaklaşarak bulaşık makinemi kısa sürede eski haline getirdi. Onlar olmasaydı, zor günler beni bekliyordu!

 • Reply
  Serhat

  Öğrenci evinde kalmamız sebebiyle beyaz eşyalarımızın bozulması bizim için hayati önem taşıyor. Geçen gün ev arkadaşım Zanussi marka çamaşır makinemizi çalıştırırken kapağı kitlenmiş ve naptıysak geri açamadık. İnternette uygun fiyatlı teknik servis ararken Zanussi Bostancı servisini bulduk ve gerçekten de öğrenci dostu olup uygun fiyat ve güleryüz hizmeti ile problemimizi hallettiler.

 • Reply
  Mustafa

  Çok bilindik markaların bulaşık makineleri çok pahalı olduğundan eve bir tane alamıyorduk. Çok uzun süredir eşim istediği için almayı düşünsem de fahiş fiyatları nedeniyle alamadığı makineyi Zanussi markasında buldum ve aldım. Çok düşük kampanyalı fiyattan aldığım Zanussi bulaşık makinesi pek bilindik bir marka olmasa da bilindik markalarla boy ölçüşüyor. Gerçekten yıkaması, tüketimi çok iyi durumda. Çok yoğun olarak kullanmamıza rağmen sürekli arıza da yapmıyor. Arızalandığı zamanda Zanussi Servis Bostancı merkezini arıyoruz hemen geliyorlar. Başvuru yaptığımız gün gelip, bulaşık makinesindeki sorun ne olursa olsun makineyi götürmeden yerinde işlem yapıyorlar. Bu açıdan gerçekten çok hızlı oldukları gibi orijinal yedek parçaları da çok ucuz.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45