Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Beykoz

Uzun yıllardır hizmet vermekte olan Zanussi Servis Beykoz şubemiz Beykoz çevresinde oturanların tercih ettiği güvenilir bir servistir. Fırın ve çamaşır makinesi üzerine size yardımcı olacak şubemizde başarılı, deneyimli, bu iş üzerinde artık ustalaşmış olan teknik elemanlarımızla çalışırız.

Yemeklerimizi yapmamızda büyük ölçüde yer kaplayan fırın ve kıyafet temizliğini sağlayan çamaşır makineleri hayatımızda olmazsa olmaz dedirtecek kadar büyük bir etki yaratmıştır. Fakat düzenli bakım ve parça değişimleri olmazsa bu makinelerin ömrü kısalır. Biz de tam bu noktada devreye giriyoruz. Şubemiz olarak sizin bir telefonunuzda size yardım edebileceğimiz en kısa sürede evinize gelip tamirini yapıyoruz.

Üstelik parça değişim söz konusu olduğunda size 1 yıl sürecek garanti veriyoruz. Sadece ve sadece Pazar günleri hizmetinde değiliz. Onun dışındaki 6 gün hizmetinizdeyiz. Kimse kirli kıyafetler giymek de istemez, lezzetsiz yemekler yemek de. O yüzden makinelerinizin bakımı hem sizin için hem de müşteri memnuniyetimiz açısından bizim için çok önemlidir. Gözünüz kapalı bize ve elemanlarımıza güvenebilirsiniz.


Zanussi Electrolux Servis Beykoz: ŞEREF ÇAKIR
ADRES BİLGİSİ: Beykoz Kavacık Mah.Kürşat Cad.No:35 A 34810
ÇAĞRI MERKEZİ: 0 216 465 60 49
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ: Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38

10 Yorum

 • Reply
  Mine

  Çamaşır makinem yeni taşındığım evde çamaşırları sıkma sırasında çok fazla hareket ederek yerinden oynamaktadır. Bana bu konuda yardım edebilir misiniz?

 • Reply
  Handan

  Kullanmış olduğum bulaşık makinesi içerisinde bulunan raflarda paslanma sorunu ile karşı karşıyayım. Daha önce böyle bir şey görmediğim için ne gibi bir yol izlemem gereklidir ?

 • Reply
  Zahide I.

  Zanussi Çamaşır Makinemizin altından su akmaya başlamıştı. Bunun için Zanussi Servis Beykoz şubesini arayarak durumu bildirdik. Gelip bakmaları için teknik ekip talep ettik. Ardından 5-6 gün sonra gelerek makineyi yerinden çıkarıp arkasını kontrol ettiler. Hortumlarından birinin su sızdırdığını söyleyerek hortumu değiştirdiler ve tekrar hortumları taktılar. Makineyi çalıştırıp kontrolünü de gerçekleştirdiler ve sorunumuz çözüldü. Biraz bekledik ama bunu da yoğunluk olduğunu düşünerek hoş gördük. Teşekkür ediyoruz.

 • Reply
  Zanussi Servis Tercihleriniz için Fark Yaratan Hizmet

  […] makinelerinizde var olan problemlerin onarımını gerçekleştiriyor olmamızla beraber Zanussi Servis Beykoz hizmetimizle sizler için doğru tercih olarak farkımızı yansıtmayı başarıyoruz. Son derece […]

 • Reply
  Erman

  Çamaşır makinesi ihtiyacı olduğunda hanımla birlikte herkes gibi bizde en kalitelisi olsun ama bütçemizi aşmasın diye Zanussi marka kampanyalı bir çamaşır makinesini almaya karar verdik. Garanti süresi boyunca da gerçekten hem düşük elektrik tüketmesi hem de çamaşırları gerçekten iyi yıkaması gibi yönleriyle çok memnun kaldık. Bizim şikayetimiz garanti süresi bittikten sonra başlıyor. Garanti süresi bittikten sonra Zanussi çamaşır makinesi için bir türlü doğru Zanussi Servis Beykoz servisini bulamadık. Her biri birbirinden daha kötü bir hizmet kalitesine sahip. Öyle yorumlarda bulunuluyor ki kendimi çamaşır makinesi konusunda deneyimli bir usta sanıyorum ki zerrece bu tip elektronik cihazlardan anlamıyorum.

 • Reply
  İlknur

  Çamaşır makinesi almaya karar verdiğimizde hangi markayı alacağımızı bilemiyorduk. Daha önce kullandığımız çamaşır makinesinin Beykoz’daki servisi gerçekten vasat durumdaydı. Telefonları açmıyorlar, açtılar mı azarlar bir yaklaşım gerçekleştiriyorlardı. Bu yüzden sürekli kavga etmek zorunda kalıyor ve sorunuma da tam çözüm alamıyordum. Biraz da bu sebeple farklı bir marka çamaşır makinesi kullanmaya karar verdik. Aldığımız Zanussi çamaşır makinesi tüm beklentilerimizin üstünde bir performans verdi ve servis ekipleri gerçekten kaliteli bir hizmet verdi. Beklediğimizden çok daha kaliteli hizmet kaliteleri bulunuyor. Özellikle en basit bir arıza için bile güler yüzlü hizmet anlayışlarını hiç bırakmadan müdahalede bulunuyorlar. Sadece bu bile yeterli bir detay. O yüzden Zanussi Servis Beykoz firması ve ekiplerine teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Cemre

  Zanussi oldukça kaliteli markalardan biri olduğundan dolayı buzdolabımı bu markadan almayı tercih ettim. Özellikle satın almış bu model her açıdan tam olarak istediğim gibiydi. Uzunca bir süre cihazı kullandıktan sonra eskisi gibi performansının iyi olmadığını anladım. Araştırma yapsakta bu sorunun neden dolayı karşımıza çıktığını bir türlü çözemedik. Bizde sorunu acilen çözüme kavuşturmak açısından soluğu hemen Zanussi servis Beykoz adresinde aldık. Servis kısa bir incelemenin sonucunda sorunun hangi durumdan dolayı karşımıza çıktığını hemen çözdü. Tamirini gerçekleştirerek son derece kısa bir süre içinde cihazı bize teslim etti. Servisin her aşamasından oldukça fazla memnun kaldık. Özellikle servis hızı gerçekten takdire şayandı.

 • Reply
  Kamile

  Zanussi marka çamaşır makinesini bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine satın aldım. Fiyatının uygun olmasına ek olarak oldukça kaliteli bir servis hizmeti veriyorlar. Bu markayı herkese tavsiye ederim.
  Konuya gelecek olursak; 2019 Ekim ayında çamaşır makinemin suyu boşaltmadığından şikayet ederek Zanussi servis Beykoz ile iletişime geçtim. Kavacık’ta oturan birisi olarak servis çalışanlarına Zanussi servis Kavacık hizmeti sunup sunmadıklarını sordum. Aldığım olumlu yanıt üzerine iletişim bilgilerimi bıraktım. Bir gün sonra evime gelen Zanussi servis çalışanları; bu sorunun pompa motorunun bozulmuş olmasından kaynaklandığını ifade etti. Pompa motorunun yenisiyle değişmesi gerektiğini söylediler. Yedek parça değişimi yaparken makinenin garanti kapsamında olmasından dolayı benden ücret almadılar. Bu konuda, onlara minnettarım.

 • Reply
  Esmanur

  Okul yemekhanesinden sorumluyum ve bugün öğle arasından hemen önce Zanussi marka bulaşık makinemizin tüm ışıkları yanıp sönerken AL4 hatasını verdi. Kapatıp açınca düzeleceğini düşündük ama sorun devam edince Zanussi Beykoz servisini arayarak hatanın giderilmesinin öğle arasından sonraya kalmaması için acil yardım istedik. Gelen güleryüzlü ve profesyonel teknik ekip problemimizi hemen halletti.

 • Reply
  Kadriye

  Yaklaşık 2 senedir Zanussi marka çamaşır makinesi kullanıyorum. Bugün makineyi çalıştırdığımda makine çalışmayıp tüm alarm ışıkları yanmaya başladı. Önce makineyi kapatıp bir süre sonra tekrar çalıştırdım. Fakat yine aynı uyarıyı vermeye devam etti. En yakınımdaki teknik servis olan Zanussi Servis Beykoz ekibi gelip makinenin elektrikten kaynaklanan problemini kısa sürede hallettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45