Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Erenköy

Firma Adı:Zanussi Erenköy Servisi
ADRES BİLGİSİ:Erenköy, Değer Bilir Sk. No:30, 34738 Kadıköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 995 00 83
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ:Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38

4 Yorum

 • Reply
  Serdar

  Zanussi teknolojik cihazları ile her açıdan beğendiğim markalardan biri durumundaydı. Bende yeni bir buzdolabı satın almak için tercihimi bu markadan yana kullandım. İlk dönemlerde herhangi bir sorun çıkarmayan buzdolabı ilerleyen dönemlerde çok fazla buz tutmaya başladı. Bu sorunu araştırsakta tam olarak neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını bir türlü çözemedik. Bizde daha fazla zaman kaybetmemek için soluğu hemen Zanussi Servis Erenköy adresini ziyaret ettik. Servis kısa bir incelemenin hemen sonrasında sorunun çözümünü sağlayarak cihazı bize teslim etti. Şimdi cihazı hiçbir sorun olmadan kullanmaya halen devam ediyoruz. Özellikle servisin hızı ve ilgisi oldukça iyiydi. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Reply
  Özge

  Zanussi marka buzdolabımı, eşim evlilik yıldönümünde hediye etmişti. Uzun süre sorunsuz olarak kullandığım buzdolabımda bir süre sonra sorun olduğunu fark ettim. Buzdolabının buzluk bölümü buz yapmıyordu. Bunun üzerine, vakit kaybetmeden Zanussi servis Erenköy ile temas kurdum.
  Zanussi servis Erenköy; sorunun nereden kaynaklandığını kısa zamanda çözdü. Buzdolabının garantisini aralık ayında ekstra bir ücret ödeyerek uzatmıştım. Bu sayede, buzdolabının garanti kapsamında olmasından dolayı servis hizmetlerine ekstra bir ücret ödemedim. Zanussi servis sayesinde buzdolabımın buzluk bölümü tekrar buz yapmaya başladı. Buzdolabımın tekrar sorunsuz çalıştığını gördüğüm için çok mutluyum. Zanussi servis çalışanlarına garanti kapsamına saygılı olmalarından ve başka firmalar gibi işi yokuşa sürmemelerinden dolayı teşekkür ediyorum!

 • Reply
  Vildan

  Zanussi marka buzdolabımın dondurucusunun kapağı tam kapalı olarak görünmesine ve sürekli kapalı durmasına rağmen dondurucumdan dünden beri su damlıyor. İçerisindeki yiyecekler bozulmasın diye kapatmıyorum fakat bu sefer de buzdolabının dışı hasar görecek diye endişeleniyorum. Zanussi Erenköy servisini aradığımda gelip görmeleri gerektiğini söylediler, içinizde daha önce bu servisi kullanan var mı memnun kaldınız mı?

 • Reply
  Çiğdem

  Elektronik ürün alacağım zaman önce servis hizmetinin nasıl olduğuna bakıyorum. Cihaz ne kadar iyi olursa olsun illa ki arızalanabiliyor sonuçta elektronik ürünler. Bu yüzden memnun kalacağım bir kullanım için servisinin oturduğum Erenköy ilçesinde nasıl olduğunu araştırıyorum. Servis merkezi için hem çevremde hem de internette çok fazla araştırma yapıyorum. Zanussi Servis Erenköy hizmetlerinin çamaşır makinesi konusunda çok iyi olduğunu gördüğüm için yeni dizdiğim evime alacağım makineyi Zanussi markasından seçtim. Hatta yakın zamanda çok övdükleri Zanussi bulaşık makinesi modelini almayı düşünüyorum. En basit bir sorumda dahi çok yakın ve sıcak bir yaklaşım sergilediklerini bende deneyim ettiğimden herkese bende artık tavsiye ediyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45