Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Çekmeköy

Zanussi Servis Çekmeköy olarak uzun yıllardır İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde siz değerli müşterilerimize Zanussi markasına ait fırın ve çamaşır makinelerin bakım, onarım ve montaj alanında hizmet veriyoruz.

Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize en doğru ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firmamızda birinci önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Müşterinin talepleri doğrultusunda hareket eden firmamızda her zaman en hızlı ve güvenilir hizmet verilir. Buna karşın tabanda tutmuş olduğu fiyatlarla müşterilerinin cebini de düşünür.

Fırın veya çamaşır makinenizde bir arıza sonucu bize ulaştığınız taktirde çok kısa bir süre içerisinde ekibimiz adresinize gelir. Adresinizde arıza tespiti yapılır. Küçük bir arızaysa hemen adresinizde onarımı yapılır. Büyük bir arıza varsa beyaz eşyanız alınır, bizim kendi adresimize getirilir

Burada onarım işlemi tamamlandıktan sonra tekrar adresinize getirilir. Eğer sizin de Zanussi markasına ait fırın veya çamaşır makinenizde bir arıza var ise gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize fırın ve çamaşır makinleriniz konusunda hizmet vermeye daima hazır.


Çekmeköy Zanussi Servisi
Servis Adresi: Şile Otoyolu Yanyolu No:24
Cumhuriyet
34788 Çekmeköy/İstanbul
Servis Numarası: 0216 620 95 59
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Yorum

 • Reply
  Dilara

  Bir süreden beri severek kullandığımız Zanussi marka çamaşır makinesi son günlerde çok gürültülü çalışmaya başlamıştı. Bu sorun bizim için giderek can sıkıcı hale gelince soluğu hemen Zanussi Servis Çekmeköy adresinde aldık. Servis ilgili ekibi ve işindeki tecrübesiyle çok kısa bir süre içinde karşımıza çıkan sorunu çözüme kavuşturdu.

 • Reply
  Deniz

  Evimde kullanmakta olduğum Zanussi marka çamaşır makinemi uzun zamandır sorunsuz kullanıyordum, gece yatarken çalıştırıp uyudum ve sabah kalktığımda ekranda hata kodunu verdiğini gördüm. Tekrar çalıştırdığımda gene aynı kodu verdi ben de hemen teknik servisi aradım. Zanussi Servis Çekmeköy ekibi geldiğinde çamaşır makinesinin hortumunu değiştirdiler ve o günden beri çamaşır makinem ile hiç problem yaşamıyorum.

 • Reply
  Cemile

  Uzun zamandır kullanmakta olduğum Zanussi marka çamaşır makinemin geçen gün sanırım içerisine kapasitesinden daha fazla çamaşır koyup yıkadığım için kapağının lastik kısmı çıktı ve geri takamıyorum. Sanırım yırtıldı. İnternetten baktığımda yorumlarda Zanussi Servis Çekmeköy ekibinin bu problemi daha önce çözdüğü yazıyor acaba bu şubeden daha önce hizmet alan var mı?

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45