Zanussi Servis

İstanbul

Dyson Marka Süpürgeleriniz İçin ; İstanbul Dyson Teknik Servisi

Servisimiz, son teknolojiyi kullanan, müşterisinin güvenilirliğini ön planda tutan ürünlerinizin bakımını yapan, arıza durumunda cihazınızın arızasını gideren özel servistir. Özel Dyson Servisleri siz değerli müşterilerimizin satın almış olduğu Dyson markalı ürünlerinizin bakımını yaptırabilir, kullanım bilgisi gibi bilgi almak istediğiniz konularda danışabilir veya herhangi bir arıza durumunda ürününüzü servisimizle tekrar çalışır duruma getirebilirsiniz.

Dyson ürünlerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir servis olan Özel Kartal Dyson Servisleri almış olduğunuz ürünlerinizi kaliteli ve özenli çalışma ile ürünlerinizin bakımını yapmakla birlikte siz müşterilerimizin öğrenmek isteyebileceği kullanma ile ilgili konularda devamlı olarak sizlerin yanında olmaktan gurur duyarız. Müşterilerimizin talebi üzerine gerçekleşen bakım ve onarım çalışmalarının ardından desteğimizi sürdürür, 1 yıl boyunca geçerli olan parça ve işçilik garantisi veririz. İhtiyacınız olduğu anda müşteri numaralarımızdan arayarak veya internet sitemizde yer alan talep formumuzu doldurarak bizlerle saniyeler içerisinde irtibat kurabilirsiniz.

İsteğiniz bize ulaştığı anda kaydınızı alırız ve en kısa sürede sizlere gerekli desteği sağlamak için uzman ekibimizi sizlere yönlendiririz. Ekibimiz doğru yapılan tespit sonucunda bize geri dönüş yaparlar, değiştirilmesi gereken parça olduğu zaman parça temini sağlayarak, o an yapılabilecek müdahale var ise hemen yaparak ürününüzü tekrardan siz müşterilerimize sunarlar. Müşterilerimize verdiğimiz değeri son teknolojiyi takip ederek, kaliteli işler çıkarak ve güvenirliğiniz için de dürüst, işin ehli olan kişilerle çalışarak sizlere sunarız. Danışmak istediğiniz konular olduğunda aynı şekilde bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizde bulunan temsilcilerimiz sizlere en uygun, en doğru cevabı vereceklerdir.

Bizler için önemli olan siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden son teknolojiyi takip ederek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz ve daima da geliştireceğiz. Özel Dyson Servis olarak müşterilerimizin yanında yer almak bizim için onurdur.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Servis Çağır
    4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45