Zanussi Servis

İstanbul

İstanbul Baymak Klima ve Kombi Servis

Çevremizde gördüğümüz her firma siz müşterilere çeşitli ürün veya ürünler satabilir. Ancak satış sonrası ürün desteği ve teknik servis de başlı başına bir üretim süreci kadar önemli yer tutar. Satın aldığınız ürün ve hizmetin devamı olarak satış sonrası destek ve servis de her zaman mükemmel olmalıdır. Baymak Servislerimiz de bu amaçla sizlere Gölcükte hizmet verebilmek amacıyla her daim Baymak kullanıcılarının yanında.

Kullanmakta olduğunuz ısıtma ya da soğutma gibi sistemlerinizdeki eksiklikleri, sorunları nitelikli ve donanımlı personeli ile en kusursuz biçimde giderebilmek birincil hedefimiz olarak yerini korumaktadır.

Baymak Servis
Baymak Servis

Servislerimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak kendilerini geliştirerek sizlerin isteklerine en iyi şekilde cevap verebilmektedir. Bu sayede sizlere en kusursuz teknik servis hizmetlerini ulaştırabilmekteyiz. Bütün bunların yanında her türlü sorun, istek ve şikayetleriniz için 7/24 hizmet veren Baymak Çağrı Merkezlerimiz sizlere yardımcı olabilmek için sürekli olarak çalışmaktadır.

Müşterilerimize teknik servislerimizden sağlanan tüm yedek parçalarımız da 1 yıllık Baymak Garantisi dahilinde olup yedek parça değişimindeki sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırmaktayız. Sizlerin gönül rahatlığıyla kafasında en ufak soru işareti kalmadan her türlü desteği almanız hem sizleri hem de yetkili servis olarak bizleri mutlu eder.

Tecrübeli ve alanlarında yetkin teknik servis ekibimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Kalitenin güvenin, nitelikli teknik personelimizin her zaman mevcut olduğu Baymak Teknik Servislerimize sizleri bekliyoruz.

WEB: https://www.baymak-servis.org

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Servis Çağır
    4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45