Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Kartal

Uzun seneler önce İstanbul’un Kartal ilçesinde faaliyetlerine başlayan Zanussi Servis Kartal Zanussi markasına ait fırın ve çamaşır makinelerinin bakım, onarım ve montaj alanında hizmet vermektedir. Bu beyaz eşyalar neredeyse hemen hemen her evin olmazsa olmaz konumunda olan beyaz eşyalar arasında gösterilir.

Hayatı kolaylaştıran bu eşyalar arıza verdiğinde herkes tamirat sonrası sıkıntı çıkmamasını ister. Hem güvenilir işçilik hem de uygun fiyat için bizi tercih edin.Tabiri caizse makinelerin dilinden anlayan firmamız işin ehli bir bir firmadır. Bizlere ulaşarak ihtiyacınız olan desteği firmamızdan talep edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış, profesyonel teknisyenler oluşan ekibimiz kısa süre içerisinde gelir, talep ettiğiniz desteği çok kısa ve güvenilir bir şekilde siz değerli müşterilerimize sağlar.

İşlem sonunda da vermiş olduğu hizmete bir yıl süreyle garanti verir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olunmasının önüne geçilir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızda siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasına asla izin verilmez. Tamamen müşteri odaklı çalışan teknik servisimizden yararlanmak için bizlerle hemen iletişime geçin.


Kartal Zanussi Servisi
Servis Adresi: Hamit Bey Sk. 2-4
Orhantepe
34865 Kartal/İstanbul
Servis Numarası: 0216 621 97 36
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Yorum

 • Reply
  Tayfur

  Yeni bir buzdolabı satın almak istediğimiz süreçte çevremizin tavsiyelerine uyarak Zanussi markasında karar kıldık. İlk dönemlerde memnun kaldığımız bir performans sunan bu cihaz sonraki dönemlerde bu performansı aratmaya başladı. Bizde bu sorundan kurtulmak için soluğu hemen Zanussi Servis Kartal adresinde aldık. Servis çok kısa bir süre içinde bu sorunu çözerken bizi bu sıkıntıdan kurtarmış oldu.

 • Reply
  Deniz

  Evimizde kullandığımız Zanussi marka çamaşır makinemizden 1 haftadır çok fazla ses geliyor ve tabiri caizse makine çalışırken resmen yürümeye başlamı. İnternette bunun için küçük çaplı bir araştırma yaptığımızda bu sorunu yaşayan birçok insan olduğu gibi bu sorunun kaynağının birden fazla olabileceğini anlayınca Zanussi Servis Kartal ekibini aradıktan birkaç saat sonra makinenin parça değişimiyle bu sorunum halloldu.

 • Reply
  Nazan

  Zanussi marka bulaşık makinemin kapağı tam kapalı olarak görünmesine ve sürekli kapalı durmasına rağmen çalıştırmaya başladığım andan itibaren su damlıyor. Yıkamasına yıkıyor fakat bu sefer de bulaşık makinemin dışı hasar görecek diye endişeleniyorum. Zanussi Servis Kartal ekibini aradığımda gelip görmeleri gerektiğini söylediler, içinizde daha önce bu servisi kullanan var mı memnun kaldınız mı?

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45