Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Ümraniye

Fırın ve çamaşır makinesi beyaz eşya grubunun önemli ürünlerinden ikisidir. Beyaz eşya alacağımız zaman araştırma yaparız. Bu araştırma günler, haftalar, aylar bile sürebilir. Fiyatıyla performansının orantılı olması, kullanım ömrü, kullanıcı yorumları derken seçenekler artar, seçmek zorlaşır.

Biz Zanussi olarak sizleri bu sıkıcı durumdan kurtarıyoruz. İdeal bir beyaz eşyada olması gereken bütün özellikleri uygun fiyatla sizlere sunuyoruz. Üretim sürecinin tamamında deneyimli teknik ekibimiz ve kullandığımız yüksek kalite parçalarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü üretiyoruz. Biz üretimimizde kaliteden ödün vermesek de ürünlerin arızalanması bazen kaçınılmaz olabiliyor. Öncelikle arıza tespiti için evinize geliyoruz. Arıza evde tamiratını gerçekleştirebileceğimiz durumdaysa en hızlı şekilde gözlerinizin önünde tamiratı gerçekleştiriyoruz.

Eğer büyük bir arızaysa da evinizden aldığımız ürünü teknik servisimizde tamir edip en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Zanussi Servis Ümraniye şıubesi olarak işinin ehli, kendini kanıtlamış, başarılı teknik ekibimizle birlikte sizlere hizmet vermek için can atıyoruz. Pazar günleri hariç haftanın altı günü teknik ekibimizle birlikte hazırız.


Zanussi Electrolux Servis Ümraniye: CEYLAN BEY.EŞ.ELK.KLİMA SAN.TİC LTD
ADRES BİLGİSİ: ATATÜRK MAH.SARIPINAR SOK.NO:6/A
ÇAĞRI MERKEZİ: 0 216 443 74 58
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ: Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38


FİRMA ADI: PRATİK TEKNİK ELK EV ALT SAN.TİC.LTD.ŞTİ
ADRES BİLGİSİ: Atakent Mah. Akdeniz cad .No:21/B
ÇAĞRI MERKEZİ: 0 216 344 17 57
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ: Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38

10 Yorum

 • Reply
  Ayşe Yenmez

  Akşama gelecek olan misafirlerim vardı ve fırınım çalışmadı kısa süre içinde fırınımı tamir edip beni misafirlerime mahcup etmediniz çok teşekkür ederim.

 • Reply
  Beyhan T.

  Eşim tasarım olarak çok sevdiği için Zanussi marka bulaşık makinesi aldık. Fakat bulaşıklar yıkandıktan sonra oldukça kötü kokuyor. Evet güzel temizliyor ama kokuya bir çare bulamadık. Zanussi servis Ümraniye’den buraya kadar geldi, ama kokunun nedeni olarak içinin plastik olması olduğunu söyledi. Böyle kötü kokuya neden olan bir makineyi kullanmak istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 • Reply
  Ümraniye Zanussi Servis Telefonu: 444 88 48 - Bilgi Rehberi

  […] Bölgesinde oturuyorsanız ve Zanussi marka çamaşır makinelerinizde arıza varsa çekinmeden Zanussi Servis Ümraniye müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Size en etkili ve faydalı hizmeti ancak makinenizin […]

 • Reply
  Salih K.

  Uzun zaman sonunda evime bir tane bulaşık makinesi aldım. Performansı ve kalitesinden eşim memnun kalırken, bende çok fazla elektrik yakmamasından gerçekten çok memnun kaldım. Uzunca bir süre sorun yaşamadan kullandık ancak Zanussi bulaşık makinesi zamanla içinde su bırakma gibi bir sorun yaşatmaya başladı. Hemen Zanussi Servis Ümraniye şubesine başvurduk. Aynı gün gelip sorunun makinedeki tıkanıklıktan olduğu tespit edip, yerinde müdahaleyle hemen çözdüler.

 • Reply
  Sema

  Ümraniye’de oturuyor ve Zanussi marka bulaşık makinem ile alakalı leke sorunu yaşıyorum. Ümraniye Zanussi Servisin bu konuda tam destek sağladığını duymuştum. Bulaşık makinemde yaşanan leke sorununun çözülmesini ve ürünümün yeniden kullanılabilir bir hale gelmesini istiyorum. Servisin ise bu konuda hızlı, pratik ve başarılı olduğu kanaatindeyim. Umarım sorunum çözülür.

 • Reply
  Nebahat E.

  Geçtiğimiz hafta evimize fazla misafir aldık ve eşim hata yaparak bulaşık makinemizi tıka basa doldurdu. Birşey olmayacağını düşündüğümüz halde makine yıkamanın yarısında aniden durdu. Hiçbir şekilde ışık lamba vesaire yanmıyordu. Yetkili servislerin çok geç geleceğini bildiğim için ve iki gün sonra kalabalık bir misafir grubu daha ağırlayacağım için arkadaşlarıma danıştım. Kendileri Ümraniye Zanussi Servis’in çok hızlı olduğunu ve sorunu kısa sürelerde çözeceklerini söylediler. Bende kendileri ile iletişime geçtim. Gerçekten bu arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bu kadar kısa sürede sorunumu cüzzi miktarlara çözdüler. Piyasada çok çakal varken böyle namuslu insan bulmak oldukça zor. Allah işlerine bereket versin !

 • Reply
  Nurdan

  Elektronik bir ürün alacağım zaman cihazın özelliklerinin dışında oturduğum yerdeki servis firmalarının nasıl hizmeti olduğuna da dikkat ederim. Çünkü daha önce çok defa aldığım elektronik ürünlerden çok memnunken, işim servislerine düştüğünde çok fazla mağduriyet yaşadım. Deneyimle dersimi aldığımdan şimdi bir cihaz alırken mutlaka servisinin hizmetinin iyi mi kötü olduğuna da bakıyorum. Zanussi markasını daha önce duymamış olmama rağmen, internette yaptığım araştırmalarda Ümraniye ilçesinde Zanussi markası çok daha fazla öne çıkıyordu önemli markaların yanında. O yüzden Zanussi çamaşır makinesini aldım. İyi ki de Zanussi markasını seçmişim. Çünkü farklı marka kullanan komşularım servislerinden şikayet ederken ben Zanussi Servis Ümraniye firmasının iyi hizmetiyle övünüyorum.

 • Reply
  Serap

  Yeni bir çamaşır makinesi almak istediğimde oldukça fazla beğendiğim Zanussi markasında karar kıldım. Özellikle bütçe dostu modellere sahip olduğundan dolayı benim için doğru tercih gibi gözüküyordu. Satın almış olduğum çamaşır makinesi tahmin ettiğim gibi tam olarak isteklerime uygun bir cihazdı. İlk zamanlarda sorunsuz bir şekilde kullanırken birden anlamadığım bir şekilde sıkma konusunda sorunların olduğunu gördüm. Bende bu durumdan acilen kurtulmak için soluğu Zanussi Servis Ümraniye adresinde aldım. Servis sorunun neden karşıma çıktığını çok kısa bir süre içinde çözerek bana sağlam bir şekilde cihazı teslim etti. Ve makineden en iyi şekilde verimin nasıl alınacağına dair önemli tüyolarda bulundu.

 • Reply
  Emel

  Zanussi marka çamaşır makinesine sahibim. Makinemi uzun süredir sorunsuz olarak kullanıyordum. Ancak, Kasım ayının ilk haftasında çamaşır makinemde bir sorun olduğunu fark ettim. Bunun üzerine, Zanussi servis Ümraniye ile iletişime geçtim. Atakent’te oturduğum için onlara Zanussi servis Atakent hizmetlerinin olup olmadığını sordum. Olumlu cevap almamla beraber bana hemen geri dönüş yaptılar.
  Çamaşır makinem su almadığı için sorun yaşıyormuş. Durumu hemen fark eden Zanussi servis çalışanları; şebeke musluğunun kapalı olma ihtimalinden şüphelendiler. Ayrıca, su giriş hortumunun bükülmüş olma ihtimali üzerinde durdular. Bu bağlamda, su giriş hortumlarını kontrol ederek düzelttiler. Sonuç olarak, Zanussi servis sayesinde çamaşır makinemin su alma sorunu kısa zamanda çözülmüş oldu!

 • Reply
  Fahriye

  Yaklaşık 2 senedir Zanussi marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Bugün makineyi çalıştırdığımda makine çalışmayıp tüm alarm ışıkları yanmaya başladı. Önce makineyi kapatıp bir süre sonra tekrar çalıştırdım. Fakat yine aynı uyarıyı vermeye devam etti. En yakınımdaki teknik servis olan Zanussi Ümraniye servisi gelip elektriksel olan makinenin problemini kısa sürede hallettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45