Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Pendik

Zanussi Servis Pendik olarak siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle, kurulduğumuz günden bu yana ilkelerinden asla taviz vermeden servis çağrılarına cevap vermekteyiz.

Arızalı, onarım veya montaj gerektiren ya da periyodik bakım zamanı gelmiş olan ürünlerinizi evinizde ya da kendi atölyemizde ilk sahip olduğunuz gün ki performansına geri getirmek bizim işimizdir. Kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adamış profesyonel bir kadro ile siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir mensubu gibi görmekteyiz. Samimiyetimizin kaynağı, işimize duyduğumuz saygının getirdiği bir sevgidir. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerin başında gelir.

Sadece hizmet öncesi değil hizmet sonrasında siz değerli müşterilerimize teknik desteği sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca bizden hizmet alan müşterilerimizin bizden aldığı hizmete bir yıl süreyle de garanti veriyoruz. Sizin de Zanussi markasına ait fırın veya çamaşır makinenizde bir desteğe ihtiyacınız varsa bir telefon kadar uzağınızdayız. Alanında uzmanlaşmış kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır.


Pendik Zanussi Servisi
Servis Adresi: Hürriyet Cd. 52-66
Dumlupınar
34896 Pendik/İstanbul
Servis Numarası: 0216 621 44 93
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Yorum

 • Reply
  Sevgi

  Buzdolabımız bozulduğundan dolayı yeni bir buzdolabı satın aldık. Satın aldığımız buzdolabı bir süre geçtikten sonra eskiye nazaran gürültülü çalışmaya başladı. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için hemen Zanussi Servis Pendik noktasıyla iletişime geçtik. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirtti. Sorunun çözümünü sağlayarak cihazı bize teslim etti.

 • Reply
  Elif

  3 gündür Zanussi marka çamaşır makinem cok fazla deterjan koymama rağmen koku yapıyor ve oluşan koku asla geçmiyordu. Çamaşırlarımı kaç kere yıkadıysam da koku bir türlü geçmedi. Zanussi Servis Pendik ekibini hemen arayarak durumu bildirdim ve gün içerisinde gelip yerinde hatanın sebebini filtrenin tıkanması olarak belirleyip hemen makineyi tamir ettiler.

 • Reply
  Gülbahar

  Evimizde kullandığımız Zanussi marka çamaşır makinemizden 1 haftadır çok fazla ses geliyor ve tabiri caizse makine çalışırken resmen yürüyor. İnternete bunun için baktığımızda bu sorunu yaşayan birçok insan olduğu gibi bu sorunun kaynağının birden fazla olabileceğini gördüm. Zanussi Servis Pendik ekibini aradıktan birkaç saat sonra makinenin parça değişimiyle bu sorunum halloldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45