Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Sancaktepe

Zanussi Servis Sancaktepe siz değerli müşterilerimiz için en hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışmaktadır. Bozulan fırın ve çamaşır makinesi gibi sürekli olarak kullandığımız elektronik cihazların bakım, onarım ve montaj işlerini üstlenmektedir. Alanında ustalaşmış çalışanlarımız tam donanımlı servis araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sizin de Zanussi markasına ait fırın ve çamaşır makinenizle ilgili bir sorun yaşadığınızda bizlerle irtibata geçebilir, soru sorabilir, bilgi alabilir ve arızalı cihazlarınız için arıza kaydı bırakabilirsiniz. Firmamız siz değerli Zanussi marka ürün kullanan tüketicilerimize yerinde hizmet, çözüm odaklı servis hizmeti vererek müşteri memnuniyeti kazanabilmektedir. Teknik servis firmamız tarafından yapılan arızalar, parça değişimleri ve bakım işlemleri bir yıl süre ile garanti altına alınmaktadır.

Sancaktepe ve çevresinde oturuyorsunuz ve Zanussi markasına ait fırın ve çamaşır makinesi ile alakalı teknik problemler yaşadığınızda bizlerden destek alabilirsiniz, aklınıza takılan soru ve sorunlarınız burdan bizimle paylaşırsanız elimizden geldiğince alanında uzmanlaşmış teknik personellerimizle sizlerin soru ve sorunlara cevap vermek için bekliyor olacağız.


Sancaktepe Zanussi Servisi
Servis Adresi: Bedir Cd. 4-18
Abdurrahmangazi
34887 Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul
Servis Numarası: 0216 622 65 06
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Yorum

 • Reply
  Derya

  Uzun zamandan beri severek kullandığımız Zanussi marka çamaşır makinemiz son zamanlarda performans anlamında eskiyi aratmaya başlamıştı. Çamaşırları eskisi gibi iyi temizlememesi bizim için büyük sıkıntı haline geldi. Bizde daha fazla zaman kaybetmeden konuyu hemen Zanussi Servis Sancaktepe adresine emanet ettik. Servis aynı gün bu sorundan bizi kurtararak cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Reply
  Özge

  1.5 yaşında bir erkek çocuğum var. Çok yaramaz olduğu için mutfak banyo girmedik yer bırakmıyor ve geçen gün elindeki oyuncakla çamaşır makinesinin kapağına vurdu ve boydan boya çatlatarak kırdı. O günden beri çamaşır makinesi almak yerine bunu tamir edebilecek yer ve kapak değişimi yapacak bir servis arıyordum ve sonunda Zanussi Servis Sancaktepe ile iletişime geçerek kapak değişimini sağladım.

 • Reply
  Hatice

  Okul yemekhanesinden sorumluyum ve bugün öğle arasından hemen önce Zanussi marka bulaşık makinemizin tüm ışıkları yanıp sönerken AL4 hatasını verdi. Kapatıp açınca düzeleceğini düşündük ama sorun devam edince Zanussi Servis Sancaktepe ekibini arayarak hatanın giderilmesinin öğle arasından sonraya kalmaması için acil yardım istedik. Gelen güleryüzlü ve profesyonel teknik ekip problemimizi hemen halletti.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45