Zanussi Servis

İstanbul

Zanussi Servis Bayrampaşa

Firma Adı: SAMET BAL
ADRES BİLGİSİ: Altıntepsi mah .Yahya Kemal cad.No:61 Bayrampaşa, İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 640 78 18
ÇALIŞMA GÜN ve SAATLERİ: Pazartesi : 08:03 – 18:24
Salı : 08:03 – 18:24
Çarşamba : 08:03 – 18:24
Perşembe : 08:03 – 18:24
Cuma : 08:03 – 18:24
Cumartesi : 09:38 – 17:38

4 Yorum

 • Reply
  Özlem

  Yeni bir çamaşır makinesi satın almaya karar verdiğimizde konu hakkında bir hayli fazla övülen Zanussi markasında karar kıldık. Özellikle bütçe dostu bir yapısının bulunması bu konuda bizi bir hayli memnun etti. Satın almış olduğumuz bu çamaşır makinesi ilk dönemlerde performans bakımından iyiyken, aradan birkaç ay geçtikten sonra performansının büyük bir oranda düştüğünü gözlemledik. Teknik bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı servisten yardım almayı düşündük. Ve doğrudan soluğu Zanussi servis Bayrampaşa adresinde aldık. Servis kısa bir inceleme yaptıktan hemen sonra sorunun neden kaynaklandığını çözmüş oldu. Bize de çamaşır makinesini ilk günkü performansında geri teslim ettiler. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

 • Reply
  Selda

  Zanussi marka bulaşık makinemi, anneler gününde oğlum hediye etti. Çok severek kullandığım bulaşık makinem, bir süre sonra su almamaya ve çalışmamaya başladı. Ne olduğunu anlamadığım için Zanussi servis Bayrampaşa ile temas kurdum.
  Zanussi servis Bayrampaşa çalışanları; kısa süre içerisinde evime geldi. Yaptıkları incelemeler sonucunda hem program aygıtının hem de elektrikli musluğun arızalı olduğunu tespit ettiler. Bu bağlamda, yedek parça değişimi yapmaları gerektiğini söylediler. Ancak, çok fazla tutacağı ve bütçemizi aşacağı düşüncesiyle evet diyemedim. Ancak, Zanussi servis çalışanlarının ürün kataloğunu göstermesi sayesinde ikna oldum. Bu devirde bu kadar ucuz ve kaliteli yedek parça bulunduran bir servis bulmak neredeyse imkansız!

 • Reply
  Naz

  2 yaşında bir erkek çocuğum var. Çok yaramaz olduğu için mutfak banyo girmedik yer bırakmıyor ve geçen gün elindeki oyuncakla çamaşır makinesinin kapağını boydan boya çatlatarak kırdı. O günden beri çamaşır makinesi almak yerine bunu tamir edebilecek yer ve kapak değişimi yapacak bir servis arıyordum ve sonunda Zanussi Bayrampaşa servisine ulaşarak bu problemimi hallettim.

 • Reply
  Birgül

  Çamaşır makinesi seçerken her zaman yaptığım gibi öncelikle markaların Bayrampaşa’daki servis hizmetlerinin nasıl olduğunu araştırıyorum. Çünkü makinedeki en ufak arızada dahi onlarla muhatap olmak zorunda kalıyorsun. Eğer çok kötü hizmetleri varsa sürekli mücadele etmek ve kavga etmek durumunda kalıyorsun ve sonucunda da sen mağdur oluyorsun. Bayrampaşa Zanussi şubesini internette araştırdığımda hakkında sürekli olumlu yorumlar okudum. Bu yüzden markayı tanımasam da yeni nesil çamaşır makinelerinden birisini aldım. Cihazın performansından çok memnun kaldım. Makine için servis hizmeti konusunda da birkaç defa başvurduğum özel servis gerçekten çok ilgili ve yardımcı oldu. Hizmetlerinden çok memnun olduğum için herkese hem markayı hem de servis ekibini tavsiye ediyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır4448848
4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45